Zpět na výpis akcí

Na návštěvě v Ostravě s Tomášem Etzlerem

Ostrava

O akci

V úterý, 23. října jsme přivítaly naše klientky na KPMG Ladies Clubu, tentokrát netradičně v Ostravě. Hostem byl držitel ceny Emmy, zahraniční zpravodaj CNN, novinář a ostravský rodák Tomáš Etzler.

 

V designové restauraci Port49 Tomáš Etzler hostům vyprávěl o jeho dobrodružné cestě z ostravských kolejí až do zahraniční redakce CNN. Tomáš do Atlanty přicestoval s batohem a sto dolary v kapse. Díky velké dávce drzosti, pracovitosti a odhodlání se během několika let vypracoval ze zedníka a řidiče novinářů až na zahraničního reportéra CNN. Pravidelně pak přinášel reportáže z Afghánistánu, Iráku, Egypta, Číny i Haiti.

 

Vyprávění zpestřil jak vtipnými i drsnými příhodami, tak i fotografiemi a videi z průběhu své kariéry. Na závěr klientkám premiérově pustil kousek dokumentárního filmu o čínském sirotčinci, který v současné době natáčí. S panem Etzlerem jsme si povídaly skoro tři hodiny a dozvěděly se, jak se žije zpravodajcům v Iráku, jak rozpoznat fake news, proč mají čínští venkované bezmeznou důvěru v komunistickou stranu i jak se dívá na současná česká média.

 

Více fotografií z večera si můžete prohlédnout v galerii.

Kontaktujte nás
ladiesclub@kpmg.cz
+420 222 123 111
KPMG Česká republika, s. r. o.
Pobřežní 1a
186 00 Praha 8

Souhlasím s tím, aby společnosti KPMG Česká republika, s.r.o., se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 00553115, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 326, KPMG Česká republika Audit, s.r.o, se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 49619187, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 24185 a KPMG Legal s.r.o., advokátní kancelář, se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 24733598, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 169791 (dále jen „KPMG“) zpracovávaly mé výše uvedené osobní údaje pro marketingové účely, a to způsobem, v rozsahu a za podmínek uvedených níže a v Informačním memorandu o zpracování osobních údajů (dále jen „Informační memorandum“).

Důvodem zpracování osobních údajů pro marketingové účely je možnost zasílat obchodní sdělení, marketingové materiály, publikace a pozvánky na odborné semináře, konference a další společenské akce.

KPMG mě může kontaktovat jak prostřednictvím elektronické formy komunikace (e-mail, telefon sociální sítě, atp.), tak prostřednictvím dopisu, dodáním firemního časopisu či jakýmkoliv jiným způsobem. Zpracování osobních údajů pro marketingové účely je prováděno ve zde uvedeném rozsahu pouze na základě tohoto mnou udělovaného souhlasu. Pakliže souhlas neudělím, ale ani nevznesu námitku, může KPMG omezeně