Zpět na výpis akcí

Novosvětská symfonie v Obecním domě

Praha

O akci

První letošní Ladies Club byl ve znamení Symfonického orchestru hlavního města Prahy FOK, jehož výkon nás naprosto nadchl. V Obecním domě zazněla Dvořákova Symfonie Z Nového světa", která patří k nejslavnějším dílům klasické hudby, a další významné skladby. Výjimečnost akce podtrhla účast amerického dirigenta Case Scaglioneho a houslového sólisty Linuse Rotha, kteří v Česku vystupovali vůbec poprvé. Oba hudebníci, spolu s koncertním mistrem Romanem Patočkou, naši společnost na závěr večera navštívili v Salónku Cukrárna. Dámy měly možnost s umělci diskutovat nejenom o hudbě. Pan dirigent prozradil například to, že každý den trénuje pět hodin a že některé skladby zvládne dirigovat i bez not. Podělil se také o zajímavé informace z hudebního zákulisí.

Kontaktujte nás
ladiesclub@kpmg.cz
+420 222 123 111
KPMG Česká republika, s. r. o.
Pobřežní 1a
186 00 Praha 8

Souhlasím s tím, aby společnosti KPMG Česká republika, s.r.o., se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 00553115, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 326, KPMG Česká republika Audit, s.r.o, se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 49619187, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 24185 a KPMG Legal s.r.o., advokátní kancelář, se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 24733598, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 169791 (dále jen „KPMG“) zpracovávaly mé výše uvedené osobní údaje pro marketingové účely, a to způsobem, v rozsahu a za podmínek uvedených níže a v Informačním memorandu o zpracování osobních údajů (dále jen „Informační memorandum“).

Důvodem zpracování osobních údajů pro marketingové účely je možnost zasílat obchodní sdělení, marketingové materiály, publikace a pozvánky na odborné semináře, konference a další společenské akce.

KPMG mě může kontaktovat jak prostřednictvím elektronické formy komunikace (e-mail, telefon sociální sítě, atp.), tak prostřednictvím dopisu, dodáním firemního časopisu či jakýmkoliv jiným způsobem. Zpracování osobních údajů pro marketingové účely je prováděno ve zde uvedeném rozsahu pouze na základě tohoto mnou udělovaného souhlasu. Pakliže souhlas neudělím, ale ani nevznesu námitku, může KPMG omezeně