Zpět na výpis akcí

Prohlídka zrekonstruované KPMG se Světlanou Witowskou

Praha

O akci

Dámy jsme nejdříve provedli čerstvě zrekonstruovanými prostory naší pražské kanceláře. O rekonstrukci jim povídal Pavel Kliment z KPMG, který měl celý průběh na starosti. Velkou pozornost strhla instalace Levitující roury od Čestmíra Sušky. Prohlídku budovy jsme zakončili na terase, kde už čekala Světlana Witowská.

Světlanu Witowskou netřeba představovat, známá novinářka a moderátorka České televize, která brilantně vedla jak rozhovor s premiérem Andrejem Babišem, tak prezidentskou debatu mezi Jiřím Drahošem a Milošem Zemanem před letošními volbami. Během Ladies Clubu se nám představila nejenom jako televizní hvězda, ale i jako žena, která se snaží skloubit náročnou profesi s péčí o rodinu a jako profesionál, který se snaží prosadit v mužském prostředí. Společných témat s dámami měla ale mnohem více a tak debatovaly až do pozdních večerních hodin.

Kontaktujte nás
ladiesclub@kpmg.cz
+420 222 123 111
KPMG Česká republika, s. r. o.
Pobřežní 1a
186 00 Praha 8

Souhlasím s tím, aby společnosti KPMG Česká republika, s.r.o., se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 00553115, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 326, KPMG Česká republika Audit, s.r.o, se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 49619187, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 24185 a KPMG Legal s.r.o., advokátní kancelář, se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 24733598, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 169791 (dále jen „KPMG“) zpracovávaly mé výše uvedené osobní údaje pro marketingové účely, a to způsobem, v rozsahu a za podmínek uvedených níže a v Informačním memorandu o zpracování osobních údajů (dále jen „Informační memorandum“).

Důvodem zpracování osobních údajů pro marketingové účely je možnost zasílat obchodní sdělení, marketingové materiály, publikace a pozvánky na odborné semináře, konference a další společenské akce.

KPMG mě může kontaktovat jak prostřednictvím elektronické formy komunikace (e-mail, telefon sociální sítě, atp.), tak prostřednictvím dopisu, dodáním firemního časopisu či jakýmkoliv jiným způsobem. Zpracování osobních údajů pro marketingové účely je prováděno ve zde uvedeném rozsahu pouze na základě tohoto mnou udělovaného souhlasu. Pakliže souhlas neudělím, ale ani nevznesu námitku, může KPMG omezeně