Zpět na výpis akcí

Setkání s Michalem Padevětem

Praha

O akci

Tentokrát jsme se přezouvaly do tanečních střevíců, protože nás na parket vyzval tanečník a účastník Star Dance Michal Padevět. Dámy si vyzkoušely čaču a jive, jejichž znalosti budou moci uplatnit v probíhající plesové sezóně.

Po taneční lekci, která probíhala v prostorách Jack Daniels Musician Factory v holešovickém Vnitroblocku, dámy bedlivě naslouchaly vyprávění ze zákulisí soutěže Star Dance. Michal se rozpovídal samozřejmě i o zážitcích se svými dvěma tanečními partnerkami Janou Plodkovou a Danielou Šinkorovou. Dle svých slov začal s profesionálním tancováním pozdě, až v 17 letech, i tak se ale dokázal probojovat mezi nejlepší tanečníky v republice.

Kontaktujte nás
ladiesclub@kpmg.cz
+420 222 123 111
KPMG Česká republika, s. r. o.
Pobřežní 1a
186 00 Praha 8

Souhlasím s tím, aby společnosti KPMG Česká republika, s.r.o., se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 00553115, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 326, KPMG Česká republika Audit, s.r.o, se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 49619187, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 24185 a KPMG Legal s.r.o., advokátní kancelář, se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 24733598, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 169791 (dále jen „KPMG“) zpracovávaly mé výše uvedené osobní údaje pro marketingové účely, a to způsobem, v rozsahu a za podmínek uvedených níže a v Informačním memorandu o zpracování osobních údajů (dále jen „Informační memorandum“).

Důvodem zpracování osobních údajů pro marketingové účely je možnost zasílat obchodní sdělení, marketingové materiály, publikace a pozvánky na odborné semináře, konference a další společenské akce.

KPMG mě může kontaktovat jak prostřednictvím elektronické formy komunikace (e-mail, telefon sociální sítě, atp.), tak prostřednictvím dopisu, dodáním firemního časopisu či jakýmkoliv jiným způsobem. Zpracování osobních údajů pro marketingové účely je prováděno ve zde uvedeném rozsahu pouze na základě tohoto mnou udělovaného souhlasu. Pakliže souhlas neudělím, ale ani nevznesu námitku, může KPMG omezeně