Zpět na výpis akcí

Sklenička s Jiřím Bartoškou

Praha

O akci

Legenda české kulturní scény, Jiří Bartoška, během pražského setkání Ladies Clubu zavzpomínal na milníky svého života. „Řeknu vám tady takové svoje sívíčko, děti“, uvedl svůj monolog. Zmínil, že za svou hereckou kariéru vděčí Janě Švandové a Elišce Balzerové, kterým se tak líbil, že ho přihlásily na JAMU, zatímco byl na vojně. Prozradil nám zákulisní informace o významných hostech karlovarského festivalu i že si po své ikonické roli ve filmu Osada havranů vysloužil přezdívku „Tarzan pro chudý“. Dozvěděli jsme se, že nechodí na své filmy, rád si zajde na green se svým kamarádem Markem Ebenem, ale že tenisová čtyřhra je pro něj řídká. Na závěr český Delon v oblacích dýmu své cigarety zodpověděl smršť dotazů všech přítomných.

Kontaktujte nás
ladiesclub@kpmg.cz
+420 222 123 111
KPMG Česká republika, s. r. o.
Pobřežní 1a
186 00 Praha 8

Souhlasím s tím, aby společnosti KPMG Česká republika, s.r.o., se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 00553115, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 326, KPMG Česká republika Audit, s.r.o, se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 49619187, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 24185 a KPMG Legal s.r.o., advokátní kancelář, se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 24733598, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 169791 (dále jen „KPMG“) zpracovávaly mé výše uvedené osobní údaje pro marketingové účely, a to způsobem, v rozsahu a za podmínek uvedených níže a v Informačním memorandu o zpracování osobních údajů (dále jen „Informační memorandum“).

Důvodem zpracování osobních údajů pro marketingové účely je možnost zasílat obchodní sdělení, marketingové materiály, publikace a pozvánky na odborné semináře, konference a další společenské akce.

KPMG mě může kontaktovat jak prostřednictvím elektronické formy komunikace (e-mail, telefon sociální sítě, atp.), tak prostřednictvím dopisu, dodáním firemního časopisu či jakýmkoliv jiným způsobem. Zpracování osobních údajů pro marketingové účely je prováděno ve zde uvedeném rozsahu pouze na základě tohoto mnou udělovaného souhlasu. Pakliže souhlas neudělím, ale ani nevznesu námitku, může KPMG omezeně