Zpět na výpis akcí

V zákulisí Filharmonie Brno s Marií Kučerovou

Brno

O akci

KPMG Ladies Club šel opět za kulturou. Tentokrát jsme dámy pozvaly do Besedního domu, sídla Filharmonie Brno. Hostem večera byla paní Marie Kučerová, ředitelka Filharmonie, která nám umožnila nahlédnout do zákulisí symfonického orchestru. Viděly jsme salónek šéfdirigenta, hlaholnu a novorenesanční koncertní sál. Ten je ale pro více než 120členný orchestr příliš malý, proto se vedle Besedního domu staví Janáčkovo kulturní centrum, jež pojme až 1250 posluchačů. S Besedním domem bude propojeno skleněným mostkem. Na závěr večera pro nás byla připravena ochutnávka molekulární kuchyně. Ochutnaly jsme kávové špagety nebo cosmopolitan v kostce.

Kontaktujte nás
ladiesclub@kpmg.cz
+420 222 123 111
KPMG Česká republika, s. r. o.
Pobřežní 1a
186 00 Praha 8

Souhlasím s tím, aby společnosti KPMG Česká republika, s.r.o., se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 00553115, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 326, KPMG Česká republika Audit, s.r.o, se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 49619187, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 24185 a KPMG Legal s.r.o., advokátní kancelář, se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 24733598, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 169791 (dále jen „KPMG“) zpracovávaly mé výše uvedené osobní údaje pro marketingové účely, a to způsobem, v rozsahu a za podmínek uvedených níže a v Informačním memorandu o zpracování osobních údajů (dále jen „Informační memorandum“).

Důvodem zpracování osobních údajů pro marketingové účely je možnost zasílat obchodní sdělení, marketingové materiály, publikace a pozvánky na odborné semináře, konference a další společenské akce.

KPMG mě může kontaktovat jak prostřednictvím elektronické formy komunikace (e-mail, telefon sociální sítě, atp.), tak prostřednictvím dopisu, dodáním firemního časopisu či jakýmkoliv jiným způsobem. Zpracování osobních údajů pro marketingové účely je prováděno ve zde uvedeném rozsahu pouze na základě tohoto mnou udělovaného souhlasu. Pakliže souhlas neudělím, ale ani nevznesu námitku, může KPMG omezeně