Zpět na výpis akcí

Večer s hercem Václavem Neužilem

Praha

O akci

Setkání s hereckou hvězdou Václavem Neužilem proběhlo ve výjimečných prostorách prvorepublikové vinohradské vily 63. Charizmatický Václav nás přenesl do světa divadla a přiblížil zákulisí svých rolí z legendárního Dejvického divadla. Nevyhýbal se žádné otázce, kterými dámy tentokrát nešetřily. Zaujal především jeho výkon ve filmu Zátopek, kde ztvárnil legendárního českého sportovce. Dopodrobna jsme probraly také fyzickou přípravu, kterou musel podstoupit, aby obstál nejenom před kamerou, ale i v očích Dany Zátopkové. V magické atmosféře vinohradské vily jsme si výjimečný večer s členkami Ladies Clubu velmi užily.

Kontaktujte nás
ladiesclub@kpmg.cz
+420 222 123 111
KPMG Česká republika, s. r. o.
Pobřežní 1a
186 00 Praha 8

Souhlasím s tím, aby společnosti KPMG Česká republika, s.r.o., se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 00553115, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 326, KPMG Česká republika Audit, s.r.o, se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 49619187, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 24185 a KPMG Legal s.r.o., advokátní kancelář, se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 24733598, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 169791 (dále jen „KPMG“) zpracovávaly mé výše uvedené osobní údaje pro marketingové účely, a to způsobem, v rozsahu a za podmínek uvedených níže a v Informačním memorandu o zpracování osobních údajů (dále jen „Informační memorandum“).

Důvodem zpracování osobních údajů pro marketingové účely je možnost zasílat obchodní sdělení, marketingové materiály, publikace a pozvánky na odborné semináře, konference a další společenské akce.

KPMG mě může kontaktovat jak prostřednictvím elektronické formy komunikace (e-mail, telefon sociální sítě, atp.), tak prostřednictvím dopisu, dodáním firemního časopisu či jakýmkoliv jiným způsobem. Zpracování osobních údajů pro marketingové účely je prováděno ve zde uvedeném rozsahu pouze na základě tohoto mnou udělovaného souhlasu. Pakliže souhlas neudělím, ale ani nevznesu námitku, může KPMG omezeně