Zpět na výpis akcí

Zahradní party s Kateřinou Šedou

Brno

O akci

Světoznámou českou umělkyni Kateřinu Šedou jsme přivítaly v jedinečném prostředí zahrady Jurkovičovy vily v Brně. Po soukromé prohlídce vily následovalo setkání s hostem. Kateřina dámy naprosto ohromila svoji odvahou, originálním myšlením i vtipem. Dámy se díky ní přenesly do moravských Ponětovic, železářství Kateřininy babičky nebo líšeňského paneláku. V zahraničí pak skrze fotografie navštívily čtvrť miliardářů Los Altos, Londýn, Berlínskou zeď i finskou veřejnou dopravu. Tam všude Kateřina svými projekty se sociálním přesahem zanechala svoji stopu. „Sblížit se skrze to, co rozděluje“ je leitmotivem díla slavné umělkyně – a jak sama zhodnotila, někdy se to daří o centimetr, někdy dvě cizí osoby dovede projekt až k oltáři. Ani po téměř třech a půl hodinách nebylo téma tvorby Kateřiny Šedé vyčerpané a dámy odcházely nadšené.

Kontaktujte nás
ladiesclub@kpmg.cz
+420 222 123 111
KPMG Česká republika, s. r. o.
Pobřežní 1a
186 00 Praha 8

Souhlasím s tím, aby společnosti KPMG Česká republika, s.r.o., se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 00553115, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 326, KPMG Česká republika Audit, s.r.o, se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 49619187, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 24185 a KPMG Legal s.r.o., advokátní kancelář, se sídlem Pobřežní 1a, 186 00 Praha, IČ: 24733598, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 169791 (dále jen „KPMG“) zpracovávaly mé výše uvedené osobní údaje pro marketingové účely, a to způsobem, v rozsahu a za podmínek uvedených níže a v Informačním memorandu o zpracování osobních údajů (dále jen „Informační memorandum“).

Důvodem zpracování osobních údajů pro marketingové účely je možnost zasílat obchodní sdělení, marketingové materiály, publikace a pozvánky na odborné semináře, konference a další společenské akce.

KPMG mě může kontaktovat jak prostřednictvím elektronické formy komunikace (e-mail, telefon sociální sítě, atp.), tak prostřednictvím dopisu, dodáním firemního časopisu či jakýmkoliv jiným způsobem. Zpracování osobních údajů pro marketingové účely je prováděno ve zde uvedeném rozsahu pouze na základě tohoto mnou udělovaného souhlasu. Pakliže souhlas neudělím, ale ani nevznesu námitku, může KPMG omezeně